karmy dla kotów

Żywienie kotów – karmy dla kotków premium. Czy należałoby kupować?

Żywienie kotów – karmy dla kotków premium. Czy należałoby kupować?

Karma Brit – profilaktyka poprzez jedzenie
Marka Brit oferuje karmę dużej klasy oraz w niewygórowanych cenach dla piesków, kotków i gryzoni. Marka ta jest widoczna w przynajmniej pięćdziesięciu krajach świata oraz jest bardzo doceniana przez właścicieli kotów.
Zdrowe karmienie psiaków
Jasne, iż nieodpowiednia dieta doprowadza do kłopotów ze zdrowiem, i nawet do powstania nieprzyjemnych dolegliwości. Karmy Brit są wyprodukowane według niepowtarzalnej receptury. Obejmują jedynie najwyższej jakości, naturalne, uważnie dobrane składniki odżywcze: mięcho i ryby, owoce, warzywa, a także składniki funkcjonalne, wywierające korzystny wpływ na organizmy stworzeń. W składzie karmy Brit nader często odszukamy łososia, który dobrze wpływa na skórę i sierść plus chroni dolegliwościom układu krążenia. W charakterze odpowiedniego odżywienia mięśni oraz utrzymania należytej kondycji karmy Brit mają cenne mięsko, ogromnie często jagnięcinę. Gwoli przeciwdziałania stanom zapalnym, usprawnienia przemiany materii plus regeneracji wątroby receptura karm Brit posiada ostropest plamisty. Aby wesprzeć odporność organizmu w karmach tych stosuje się witaminę C, probiotyki plus inulinę. Nie daje się do żywności żadnych elementów uciążliwych dla stworzeń, zmienianych genetycznie. Nie daje się też soi.
Odmienne potrzeby posiada niewielki kot, odmienne dorosły, składniki odżywcze pożądane w odżywianiu szczeniąt nie sprawdzą się u dorosłych piesków. Karma Brit jest dostosowana do wieku i dodatkowo wielkości psiska.
tylko najlepsze marki karm sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html
Niezwykle istotny jest i dobór formy karmy, aby odpowiadała specyficznym potrzebom własnego kota. Karma mokra ma intensywny aromat i smak, ma więcej wody. Jest polecana dla psów z otyłością, gdyż jest mniej syta niż sucha karma. Sucha karma Brit jest mocno wydajna. Jest twarda, co umożliwia pieskowi szorować zęby i dodatkowo eliminować kamień nazębny. Można aplikować oba modele karm, na wymianę.
Karma Brit zaspokaja przeróżne potrzeby piesków
Seria Brit Care to karmy hipoalergiczne, eliminujące nietolerancję pokarmową i dodatkowo nadwrażliwość. Są to karmy niskokaloryczne, starannie zbilansowane, poprawiają formę oraz wytrzymałość psów.
W linii karm Brit Care odnajdziemy produkty dla szczeniąt, psiaków dużych oraz starszych, z alergią, nadwagą, po zabiegu sterylizacji albo kastracji, odmian dużych, średnich oraz małych, dla piesków nader aktywnych fizycznie, sucha oraz mokra.
Linia Brit Premium to zatem karmy lekkie, mające w składzie 45% mięcha, w opcji dla szczeniąt, psiaków dojrzałych i dodatkowo starszych.
Karmy Brit z kolekcji Carnilove to pokarm suchy, liczący aż 70% mięcha prawdziwego pochodzenia. Jest dostępna w wersji dla psów dojrzałych i szczeniąt.
Karma Brit to karma wysokiej jakości, wykonany po to, aby jak doskonalej dbać o zdrowie zwierząt, przeciwdziałać wystąpieniu problemów zdrowotnych. Należy tylko wybrać karmę idealną do wieku pupila, poziomu ruchliwości i stanu fizycznego. Klarowne plus wyraźne dane zamieszczone na opakowaniach ułatwiają wybór. Karma Brit to wówczas pierwsze podejście dla posiadaczy kotów pielęgnujących o ich kondycję tudzież zdrowie.