karmienie psów

Najsmaczniejsze karmy dla psiaków. Gdzie je można zdobyć?

Najsmaczniejsze karmy dla psiaków. Gdzie je można zdobyć?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla czworonogów. Razem z żądaniami odbiorców w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dojrzałych piesków, zaś także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz piesków dużych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które elementy odżywcze uzupełnia? W niniejszym tekście postaramy się odpowiedzieć na te pytania i zaprezentować ofertę firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zrealizowała dwa modele żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe główne w ofercie firmy odnajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich ras psów oraz 3 rodzaje żywności przeznaczone dla piesków odmian małych dużych oraz średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została wymyślona poprzez zbiór sprawdzonych specjalistów z wiedzą o tym, ażeby zagwarantować szczeniętom najlepszy rozkwit. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są znakomite dla delikatnych żołądków małych czworonogów. Także karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest konieczna szczeniętom w okresie dynamicznego przyrostu. Obok walorów odżywczych warto zarówno wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Obejmuje zboża, niesamowitą porcję mięsa (26%), oleje plus tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
karmy dla psów w sklepie zoologicznym online https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada pachnące mięsne kąski zanurzone w galaretce, która umożliwia trawienie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie jeno pyszna, ale i odpowiednia i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki winne za solidne i także zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), zwiększające odporność (witamina E i minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu delikatnych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Dodając propozycja firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dość obfita, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Ponadto są to karmy wyprodukowane przez firmę, która przebywa na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle optymalizuje swoje wyroby bazując na doświadczeniu swoim i profesjonalistów z jakimi współdziała. Dzięki temu są więc to karmy idealnie dobrane do potrzeb aktywnie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory kaloryczne, jak i także smakowe.