Ekonomia on-line

najnowsze artykuły tematyczne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: O finansach

Comments are closed.