Ekonomia on-line

najnowsze artykuły tematyczne

Posted by admin Posted on May - 26 - 2017

Nowe hobby

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Powiernictwo inwestycyjne (5)Jestem osobą, która ma szerokie zainteresowania. Ciągle poszerzam swoją wiedzę w różnych możliwych kierunkach. Co jakiś czas dochodzi nowe hobby i wtedy czytam na ten temat wszystko, co mi tylko wpadnie w ręce.
Ostatnio moim nowym konikiem jest ekonomia. Zainteresowałam się nią przypadkowo, czytając o starożytnych Grekach i wtedy padło imię Ksenofonta jako ojca tej nauki. Natychmiast siadłam do komputera, żeby doczytać na ten temat, gdyż przyznaję, że niewiele wiedziałam w tej dziedzinie.
Okazało się, że jest to bardzo szeroka gałąź wiedzy i każdy może znaleźć coś dla siebie. Zainteresowani historią mogą zgłębić początki tej nauki. Ci, którzy interesują się historią czy polityką, też mają duże pole do popisu i możliwości poszerzenia wiedzy. Nawet matematycy znajdą tam zastosowanie. No a już osoby, które interesują się finansami, będą w swoim żywiole, nawet tacy, którzy interesują się tylko oszczędnością wydatków.
W sumie nawet nie wiedziałam, że jest to taka szeroka dziedzina i ma tyle zastosowań oraz, że oferuje takie ciekawe kierunki.

Categories: O finansach

Comments are closed.