Ekonomia on-line

najnowsze artykuły tematyczne

Posted by admin Posted on Sep - 11 - 2017

Czym jest hurtownia materiałów medycznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Zobacz
Cezal

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych firm, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Categories: Uncategorized

Comments are closed.